Concept in Polish

Kupowanie wyspy / Buying An Island

Ten projekt powstał ponad dekadę.Począwszy od rozmowy z przyjaciółmi, przekształciło się z myślenia życzeniowego w serio – jeśli ambitny – biznesplan.Teraz marzenie o wyspie jest w końcu rzeczywistością i chcemy, abyś był jej częścią.

Czy jesteś gotowy, aby do nas dołączyć?  / Are you ready to join us

skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o inwestowaniu

Wielu z nas marzyło o posiadaniu wyspy, z wszystkimi korzyściami, które jej towarzyszą: izolacją, relaksem i radością płynącą z tego, że jesteście odłączeni od świata, z którym większość z nas radzi sobie każdego dnia. Ale posiadanie wyspy jest poza zasięgiem większości z nas, czy to ze względu na wydatki, czy czas potrzebny na zarządzanie.

IBG Inc. (“IBG”) to międzynarodowa społeczność podobnie myślących inwestorów i podróżników zaangażowanych w wspieranie unikalnego środowiska wyspiarskiego, które zapewnia wiele korzyści z posiadania własnej wyspy, ale w znacznie bardziej przystępny sposób. Zarejestrowani na Kajmanach i zarządzani przez globalny zespół profesjonalistów z branży turystycznej i biznesowej, jesteśmy oddani tworzeniu społecznie odpowiedzialnej, przyjaznej dla środowiska, samowystarczalnej własności wyspowej przeznaczonej do wynajęcia dla turystów, którzy mogą odwiedzić, żyć, zrelaksować się i cieszyć się samotnośćą natury, i radośći z pobytu na własnej prywatnej wyspie.

To jest marzenie i szybko staje się rzeczywistością. Nasza baza inwestorów rośnie i chcemy, abyś był jej częścią.

Wiemy, że inwestowanie w jakiekolwiek przedsięwzięcie wiąże się ze znacznym ryzykiem, a ten projekt nie jest wyjątkiem. Mamy nadzieję, że skontaktujesz się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszym projekcie, a jeśli ten projekt jest w ramach Twoich środków finansowych, celów inwestycyjnych i strefy komfortu, mamy nadzieję, że dołączysz do nas.

KLIKNIJ TUTAJ, aby bezpośrednio skontaktować się z naszymi założycielami i dowiedzieć się więcej o IBG, wyspie i ludziach, którzy nią zarządzają!

Finalists