Concept in Ukrainian

Купівля острова / Buying An Island

Цей проект триває більше десяти років.Починаючи як розмова між друзями, ця ідея перетворилася з бажаного на серйозний – якщо амбіційний – бізнес-план.Тепер острівна мрія, нарешті, реальність, і ми хочемо, щоб ви були її частиною.

Чи готові ви приєднатися до нас? Are you Ready to join us

зв’яжіться з нами, щоб дізнатися більше про інвестування

Багато хто з нас мріяв володіти островом, з усіма перевагами, які приходять з ним: ізоляція, релаксація, і та радість, що приходить з розумінням, що ви відключені від світу, з якою більшість з нас має справу кожен день.Але володіння островом є недосяжним для більшості з нас, чи то з-за витрат чи часу, потрібного для управління.

IBG Inc. (“IBG”) є міжнародною спільнотою інвесторів-однодумців та мандрівників, які прагнуть підтримувати унікальне острівне середовище, яке надає багато переваг володіння власним островом, але набагато більш доступним способом.Зареєстровані на Кайманових островах і керовані глобальною командою професіоналів у сфері туризму та бізнесу, ми прагнемо створити соціально відповідальну, екологічно чисту, самодостатню острівну нерухомість, призначену для оренди мандрівникам, які можуть відвідати, жити, відпочити і насолоджуватися тихою природою, та радіти від перебування на власному приватному острові.

Це мрія, і вона швидко стає реальністю.Наша база інвесторів зростає, і ми хочемо, щоб ви були його частиною.

Ми знаємо, що інвестування в будь-яке підприємство передбачає значні ризики, і цей проект не є винятком.Ми сподіваємося, що Ви зв’яжетесь з нами, щоб дізнатися більше про наш проект, і, якщо цей проект відповідає Вашим фінансовим можливостям, інвестиційним цілям і зоні комфорту, ми сподіваємося, що Ви приєднаєтеся до нас.

Натисніть тут, щоб зв’язатися з нашими засновниками безпосередньо і дізнатися більше про IBG, острів, і людей які управляють ним!

Finalists